Call For a Free Consultation
(416) 498-9200

David Sklar & Associates Inc.

Syndycy Upadłościowj Służący Pomocą Mieszkańcom z Rejonu Aglomeracji Toronto


Możemy Pomóc

W David Sklar & Associates, możemy Ci pomóc odzyskać kontrolę nad finansami -- i dostarczyć Ci narzędzi, które pozwolą Ci pójść naprzód w kierunku zabezpieczenia finansowego i lepszego życia.

Jeśli borykasz się z:

  • Telefonami Windykacyjnymi
  • Potrącaniem z Płacy na Poczet Długu
  • Niezapłaconymi Rachunkami
  • Odmowami Udzielenia Pożyczki
  • Piętrzącym się Długiem na Kartach Kredytowych

ub jakimikolwiek innymi oznakami zagrożenia finansowego, możemy Ci pomóc w poradzeniu sobie z nimi i powrocie do normalnego życia.

Mówiąci płynnie po polsku, Karol Michrowski z przyjemnością oferuje swoje usługi w języku polskim i angielskim. Jako doświadczoni odnosząc sukcesy Dyplomowan Powiernik Upadłościowy.


, Karol dostarcza swoim klientom doskonałych usług, pomagając im ruszyć z miejsca ku lepszemu życiu.
Twoja droga do uzdrowienia finansów zaczyna się od bezpłatnej konsultacji, podczas której Karol dostarczy Ci profesjonalnej i obiektywnej ewaluacji Twojej obecnej sytuacji finansowej. Pomoże Ci on także ustalić, gdzie się znajdujesz jeśli chodzi o obciążenie długami -- oraz wypracować realistyczny plan postawienia Cię na nogi. Jeśli chciałbyś wyznaczyć bezpłatną początkową konsultację z Karolem - zadzwoń pod numer 416-498-9200 lub prześlij mu e-mail bezpośrednio na adres Karol@davidsklar.com.


Oferujemy:

  • Usługi w Zakresie Wniosków Konsumenckich
  • Usługi w Zakresie Upadłości Osób Fizycznych
  • Usługi w Zakresie Upadłości i Wniosków Spółek
  • Usługi Doradztwa Kredytowego

Możemy Pomóc

Jeśli Twoje problemy z długami wydają się nie do przezwyciężenia - możemy pomóc. W David Sklar & Associates, nasi Dyplomowani Profesjonaliści mają doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci wydostać się z długów i wrócić do normalnego życia. Aby zamówić konsultację w języku polskim: zadzwoń do Karola dzisiaj pod numer416-498-9200,lub skontaktuj się z nim bezpośrednio pod adresem Karol@davidsklar.com.


.

David Sklar & Associates – Syndycy Upadłościowej – Aglomeracja Toronto

Poufna i Bezpłatna Początkowa Konsultacja w języku polskim

Zadzwoń do Karol pod numer 416-498-9200

lub skontaktuj się z Karol bezpośrednio pod adresem Karol@davidsklar.com


ZASTRZEŻENIE: Informacje zawarte na tej witrynie internetowej są przeznaczone wyłącznie do ogólnego zorientowania się na temat zagadnień, które mogą kogoś interesować i nie są przeznaczone do odniesienia się do okoliczności jakiejkolwiek specyficznej sprawy lub do stworzenia relacji profesjonalista-klient. Wszystkie informacje na tej stronie internetowej są dostarczane w postaci "tak jak widać", bez żadnej gwarancji kompletności, bezbłędności, lub konsekwencji użycia takich informacji. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji lub podjęciem jakichkolwiek kroków w oparciu o jakąkolwiek informację zawartą na niniejszej witrynie internetowej, proszę skonsultować się z wykwalifikowanym profesjonalnym doradcą. Jeśli polegasz na informacji zawartej na niniejszej witrynie internetowej, robisz to na swoje wyłączne ryzyko. Używanie niniejszesz witryny internetowej podlega warunkom i rozwiązaniom znajdującym się tutaj.


David Sklar & Associates Inc - Syndyk Upadłościowj
Wnioski Konsumenckie ~ Konsolidacja Długów ~ Zarządzanie Długami ~ Upadłość